termin pobytu
25
Wrz 2023
26
Wrz 2023

Warunki rezerwacji

Rezerwacja

Gwarantowana

W przypadku rezerwacji gwarantowanej, tj. potwierdzonej kartą kredytową, przelewem bankowym lub gotówką, opłacie podlega minimum pierwsza doba zakwaterowania, a wybranych terminach cały pobyt, w zależności od dokumentów otrzymanych przez Zamawiającego od JM Hotel. Pokój pozostaje do dyspozycji klienta przez pierwszą dobę bez względu na to, o której godzinie przyjedzie aby rozpocząć pobyt.

Rezerwacja

Niegwarantowana

W przypadku rezerwacji niegwarantowanej, tj. niepotwierdzonej ani kartą kredytową, przelewem bankowym ani gotówką pokój jest zarezerwowany dla Zamawiającego do godziny 16.00 w dniu przyjazdu i po tej godzinie może zostać sprzedany.

Anulacje

W przypadku anulacji pobytu, za który wpłynęła kwota gwarantująca rezerwację wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi. JM Hotel może w takiej sytuacji zaproponować Zamawiającemu inny dogodny termin pobytu odpowiadający jego potrzebom, w zależności od dostępności pokoi.

Zobowiązania

Zamawiającego

Klient zobowiązany jest uregulować całą lub pozostałą należność za zamówione zakwaterowanie w dniu rozpoczęcia pobytu, niezwłocznie po przybyciu do JM Hotel, przy dopełnianiu formalności meldunkowych.

Hotel zastrzega sobie prawo do żądania płatności z góry za zamówione w hotelu usługi. W przypadku odmowy ze strony Gościa Recepcjonista ma obowiązek odmówić wydania klucza do pokoju.

Recepcjonista ma prawo żądać od Gościa uregulowania rachunku wcześniej niż przy wyjeździe, w chwili gdy wartość nieuregulowanych zobowiązań Gościa względem Hotelu przekracza kwotę 1000 zł.

Zapisz się na newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij