termin pobytu
25
Wrz 2023
26
Wrz 2023

Dzieci

Oto kilka reguł, które obowiązują

w naszym hotelu 

W hotelu dzielimy naszych niepełnoletnich Gości na trzy grupy wiekowe:

  • 0 - 5 lat
  • 6 - 12 lat
  • powyżej 12 lat

O warunkach ich pobytu prosimy przeczytać poniżej.
Warunki te obowiązują przy pobytach indywidualnych i dotyczą wyłącznie dzieci własnych lub prawnie przysposobionych.

Dzieci

w wieku 0 - 5 lat

Nocleg

Nocleg jest bezpłatny, gdy dziecko nocuje w pokoju wraz z rodzicami bez dostawki, tj. śpiąc we wspólnym łóżku z rodzicami.

Łóżeczko dla dziecka

Dla najmłodszych, na życzenie oferujemy łóżeczka dziecięce - w miarę posiadanych możliwości i przy wcześniejszej rezerwacji. Łóżeczko wstawiane jest do pokoju wraz z pościelą dziecięcą.

Śniadanie

Jest bezpłatne dla dziecka, gdy ze śniadania korzystają osoby dorosłe, z którymi dziecko mieszka w pokoju.

Dzieci

w wieku 6 - 12 lat

Nocleg

Nocleg jest bezpłatny, gdy dziecko nocuje w pokoju wraz z rodzicami bez dostawki, tj. śpiąc we wspólnym łóżku z rodzicami.

Dostawka

W przypadku osobnego łóżka dla dziecka stosowana jest cena dostawki z hotelowego cennika. W tej cenie dziecko otrzymuje pełnowymiarowe miejsce do spania wraz z pościelą, kompletem ręczników oraz śniadanie.

Śniadanie

Jest bezpłatne, gdy dla dziecka wykupiona została dostawka.

Gdy dziecko śpi w łóżku wraz z rodzicami, przysługuje mu 50% zniżki od ceny śniadania.

Dzieci

w wieku powyżej 12 lat

Osoby, które ukończyły 12 lat traktujemy w naszym hotelu jak dorosłych, jeśli chodzi o ceny zakwaterowania i wyżywienia.

Ważne

informacje

1. Przez cały czas pobytu w hotelu dzieci poniżej 13 lat muszą znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowania dzieci, w tym poczynione uszkodzenia i lub szkody odpowiadają opiekunowie prawni dzieci. (regulamin hotelu, punkt 11.)

2. Z uwagi na charakter budynku - a jest on wysokościowcem, o wysokości ponad 90 metrów - oraz unikalny typ elewacji - okna w pokojach hotelowych i innych pomieszczeniach hotelowych nie otwierają się. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa; zarówno osób przebywających w pokojach, jak i tych poruszających się po ulicach przy budynku.

* warunki i oferta nie mają zastosowania w przypadku zorganizowanej krajowej i zagranicznej, przyjazdowej turystyki grupowej oraz w przypadku wybranych ofert specjalnych.

Zapisz się na newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij